Europska kristalografska zajednica (ECA) poziva vas na sudjelovanje u prvom „ECA Lunch webinaru“, ovog četvrtka, 10. lipnja 2021., od 13 do 14 sati, preko aplikacije Zoom (poveznica za registraciju)! 

Zanimljivo predavanje pod nazivom

Understanding COVID-19 through Molecular Structures

održat će dr. sc. Andrea Thorn sa sveučilišta u Hamburgu.

Svaki prvi ili drugi četvrtak narednih mjeseci u 13:00 sati (za vrijeme ručka), rezervirajte za zanimljive i poučne jednosatne (45min + 15min Q&A) webinare, ECA Lunch webinars, u organizaciji Europske kristalografske zajednice (ECA). U to vrijeme će perspektivni i eminentni znanstvenici iz raznih područja kristalografije, kroz online predavanja prezentirati dio svog istraživanja i obraditi aktualne teme koje su od interesa kristalografskoj, ali i široj znanstvenoj zajednici. Na taj način Europska kristalografska zajednica nastoji, unatoč trenutnoj pandemiji, potaknuti, održati i ojačati komunikaciju među znanstvenicima diljem Europe i svijeta.