Nagrada HUK-a za najbolji poster iz područja strukturne kemije, strukturne biologije i znanosti o materijalima na 25HSKIKI

Hrvatska udruga kristalografa će, odlukom Skupštine HUK-a, dodijeliti nagradu za najbolju postersku prezentaciju tokom 25. hrvatskog skupa kemičara i kemijskih inženjera s međunarodnim sudjelovanjem. U konkurenciji će se naći posteri čiji će se autori prijaviti, a koji predstavljaju rezultate istraživanja iz područja strukturne kemije, strukturne biologije, znanosti o materijalima, uključivo i ona istraživanja iz bilo kojeg područja, a koja u značajnoj mjeri koriste rendgensku strukturnu analizu. Svi zainteresirani autori trebaju se prijaviti na registracijskom pultu 25HSKIKI.. Stručni ocjenjivački sud Hrvatske udruge kristalografa će pregledati sve prijavljene postere i donijeti odluku o pobjedniku. Predstavljajući autor pobjedničkog postera dobit će plaćene troškove smještaja i kotizacije na kristalografskom skupu koji će se u 2018. održati u Hrvatskoj.